Otopark Anahtarları

Firmamız, garaj, bariyer, otopark, kepenk ve oto alarm kumandalarınızı yedekleme ve kopyalama hizmetleri sunmaktadır. En karmaşık sistemlere bile çözüm sunan firmamız, değişken kodlu (rolling kodlu) kumandaları bile akıllı kumanda dediğimiz özel yazılımlı kumandalara aktarabilmektedir.

Neler Yapıyoruz

Oto Anahtar ve Otopark Anahtarları

Firmamız, garaj, bariyer, otopark, kepenk ve oto alarm kumandalarınızı yedekleme ve kopyalama hizmetleri sunmaktadır. En karmaşık sistemlere bile çözüm sunan firmamız, değişken kodlu (rolling kodlu) kumandaları bile akıllı kumanda dediğimiz özel yazılımlı kumandalara aktarabilmektedir. Elero, Nees, Nice, Almatic, BFT gibi orijinal kumandaların yedeklerini de sağlamaktayız. Şehir dışına kumanda gönderimi yaparak, telefonda teknik destek ile kumandalarınızı nasıl tanıştıracağınızı basit bir şekilde tarif ediyoruz.

Otopark Kumandası Kopyalama Fiyatı

Sitemizde bulunan garaj, otopark, bariyer ve kepenk kumandaları arasında, sizin sisteminize uygun olanı tespit ediyoruz. İstanbul Anadolu Yakası, Maltepe bölgesine yakınsanız, iş yerimize gelerek kumandanızı kopyalatabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası veya şehir dışında bulunuyorsanız, aynı gün kargo ile kumandanızı size ulaştırıyoruz.

Garaj ve Otopark Kumandaları ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kumandanızı kopyalatmak için iki yöntem mevcuttur:

  1. Üniteye Kopyalama: Alıcı beynine kopyalanan kumandalardır. Genellikle İtalyan veya Alman menşeli ürünlerdir. İstanbul dışında iseniz, kargo ile kumandanızı gönderiyoruz ve telefonda teknik destek ile kodlamayı anlatıyoruz. İstanbul'da iseniz, servis ücreti karşılığında biz tanıtım yapabiliriz.
  2. Akıllı Kumandalar: Kumandadan kumandaya kopyalama yapılan tiptir. Yanınızda çalışan bir kumanda ile iş yerimize gelerek veya kargo ile kumandanızı göndererek kopyalama işlemini yapabilirsiniz.

Eğer tamiri mümkün bir arıza ise, kumandanızı iş yerimize getirerek tamiratını yaptırabilirsiniz. Şehir dışında iseniz, kargo ile gönderip arızasını tamir ettirebilirsiniz.

Genelde sıvı teması olan kumandaların tamiri, maliyet açısından yeni bir kumanda yaptırmaktan daha pahalı olabilir. Bu nedenle yeni bir kumanda yaptırmanızı öneririz.

Tüm kumanda pili çeşitleri bizde mevcuttur. Genelde 23AE, 27A, CR 2032, CR 2016 gibi kodlara sahip piller kullanılır. Kullanıma bağlı olarak yaklaşık 2 yıl kadar dayanır. Pil kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar: Yüksek ısılara maruz bırakılmamalı ve sıvı ile temas etmemelidir.

İletişim ve Acil Durumlar

Firmamız, garaj, bariyer, otopark ve kepenk kumandaları ile ilgili her türlü ihtiyacınıza cevap vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki Maltepe bölgesinde bulunan iş yerimizde, kumanda kopyalama, tamirat ve teknik destek hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca şehir dışına kargo ile gönderim yaparak, telefonda teknik destek sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her türlü kumanda ihtiyacınıza profesyonel çözümler getirmektedir.

Oto Anahtar Hizmetlerimiz

Ara

Back to Top
Anasayfa
Whatsapp
Harita
Ara